WIZUALIZACJE 3D

fotorealistyczna prezentacja twoich produktów

wizualizacje 3D

LICZNE MOŻLIWOŚCI

Wizualizacje 3D dają możliwość pokazania interesującego nas obiektu w dowolny sposób. Niezależnie od tego czy jest to budynek z zagospodarowanym terenem, wnętrze pomieszczenia, skomplikowane urządzenie, czy inny produkt. Pokazać można wszystko w zbliżeniu, w przekroju, z dalszej perspektywy, z zachowaniem fotorealizmu, lub w stylu rysunkowym.

BEZ OGRANICZEŃ

Przygotowanie wizualizacji, wiąże się ze stworzeniem trójwymiarowego modelu pokazywanego obiektu. Mając taki model nie jesteśmy ograniczeni w żaden sposób, jeżeli chodzi o ujęcie / kadr. W przestrzeni wirtualnej, nie trzeba budować statywów, dbać o oświetlenie, ani przejmować się możliwymi uszkodzeniami obiektu. Nad wszystkim mamy pełną kontrolę. Właśnie dzięki temu wizualizacje są świetną alternatywą dla fotografii produktowej.

POKAZUJ OBIEKTY PRZED ICH WYBUDOWANIEM

Kolejną zaletą tej technologii jest to, że obiekt, który chcemy pokazać, nie musi istnieć w rzeczywistości. Tym samym nie musisz wybudować budynku, budować prototypu maszyny, rozpoczynać jakiejkolwiek produkcji, aby stworzyć wizualizację. Wystarczy, że posiadasz materiały jednoznacznie określające produkt (np. rysunki techniczne). Zatem możesz pozyskiwać klientów, przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac.

GRAFIKA NIE TYLKO NA STRONĘ, ALE RÓWNIEŻ DO DRUKU

Podstawowym ograniczeniem w drukowanych pracach, jest ich rozdzielczość. Przy druku wielkoformatowym, ciężko zdobyć zdjęcie w odpowiednio wysokiej rozdzielczości. W przypadku wizualizacji, nie ma z tym żadnych problemów. Wizualizacja może mieć dowolnie wysoką rozdzielczość, a tym samym może być drukowana na dowolnie dużych powierzchniach.

NIEKTÓRE Z REALIZACJI

CENA

W przypadku wizualizacji, każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Aby poznać koszty, skontaktuj się ze mną i przedstaw swój projekt.