Projekty profesjonalnych stron internetowych

STRONY WWW

Pokaż się z najlepszej strony i daj się zauważyć.
Strona www to Twoja wizytówka, przez pryzmat której, oceniają Cię potencjalni klienci.

DLACZEGO WARTO?

+

Szybka realizacja

Nie musisz długo czekać na swoją nową stronę www. Średni czas realizacji to tylko 7 dni , od momentu dostarczenia materiałów.

Atrakcyjna cena

Responsywną i w pełni funkcjonalna strona z systemem CMS,  już od 1500 zł. Zachęcamy do kontaktu w celu szczegółowej wyceny.

Szkolenie zdalne

Po wykonaniu strony www, nauczymy Cię jej obsługi. Dowiesz się jak łatwo można zmieniać treści na stronie i dodawać nowe. Wszystko na żywo, na twoim monitorze, z użyciem aplikacji do pomocy zdalnej.

Mnogość funkcji i modułów

Twoja nowa strona www będzie posiadać wszystko czego potrzebujesz. Formularz do kontaktu, mapka z dojazdem, elemnty animowane i wiele wiele więcej. Szczegóły poniżej.

I

Animowane intro

Intro – udźwiękowiona animacja prezentująca Twoje logo. Idealna do celów reklamowych. Otrzymasz ją GRATIS! Szczegóły poniżej.

Wsparcie i pomoc

To jest wyróżnik naszej oferty. Zawsze mozesz się do nas zwrócić i otrzymasz błyskawiczną pomoc. Niezależnie od tego ile czasu minęło od zakupu strony. Mamy w tym swój interes, dbając o klientów, chętniej nas polecają.

TWOJA STRONA WWW BĘDZIE ZAWIERAĆ

system cms *

Łatwa i prosta edycja treści na stronie.

responsywność *

Poprawne wyświetlanie na każdym urządzeniu.

formularz

Klient napisze do Ciebie bezpośrednio ze strony.

facebook

Integracja z kontem facebook, np. poprzez wysuwany panel.

mapka google

Interaktywna mapka z lokalizacją Twojej firmy.

animacje

Subtelne animacje uprzyjemniające odbiór treści.

galerie zdjęć

Edytowalne galerie zdjęć w dowolnej ilości.

video

Pochwal się swoimi filmami na stronie. Bez ograniczeń.

* RESPONSYWNOŚĆ

Twoja strona internetowa będzie responsywna. Czyli wyświetli się poprawnie, na każdym urządzeniu. Niezależnie od tego, czy będzie to telefon, tablet, komputer, czy telewizor. W każdym przypadku użytkownik uzyska wygodny dostęp do strony www.

Wygoda użytkownika jest najważniejsza, jednak nie tylko on zyska. Obecnie wyszukiwarka google promuje strony, które są responsywne i poprawnie wyświetlają się na telefonie. Tym samym Twoja strona będzie na wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania.

* SYSTEM CMS

System zarządzania treścią – czyli CMS – pozwala na edycję wszelkich treści na stronie internetowej bez znajomości kodu. Edycja jest dziecinnie prosta i przypomina wprowadzanie tekstu do edytora takiego jak Word.

Możesz edytować teksty, zdjęcia, dodawać i usuwać podstrony, jak również tworzyć galerie zdjęć. Wszystko w intuicyjny i prosty sposób.

System zarządzania treścią, pozwoli Ci obniżyć koszty obsługi strony do minimum. Nie będziesz musiał zatrudniać specjalisty do jej edytowania. Wszystko wykonasz we własnym zakresie.

PONADTO OTRZYMASZ

R

SERWER / HOSTING

Miejsce na serwerze na rok czasu z możliwością przedłużenia.

R

domena

Domena z końcówką pl na rok czasu z możliwością przedłużenia.

R

pomoc w obsłudze strony

Pokażę jak obsługiwać stronę, oraz odpowiem na wszystkie Twoje pytania.
Animowane intro gratis - oferta dodatku do strony internetowej

INTRO Z FIRMOWYM LOGIEM

Zamawiając u nas stronę www, otrzymasz animację prezentującą Twoje firmowe logo
– całkowicie za darmo.

Intro będzie oparte o jeden z dostępnych projektów. Umieszczając animację w serwisie YouTube, wraz z krótkim opisem działalności i linkiem do strony, zyskasz dodatkową reklamę. Dodatkowo, Google zaindeksuje twoją stronę wyżej w wynikach wyszukiwania, ze względu na wartościowy link.